Oisann, du bruker Internet Explorer som er en utdatert nettleser!
For en bedre brukeropplevelse bruk heller en moderne og sikker nettleser som Chrome, Safari, Firefox eller Edge.

FJELLMEGLEREN

Hemsedal

Vi bor og virker midt i markedet, vet hva som rører seg og hvem som drømmer om din eiendom. Med meglere fysisk til stede i ditt distrikt er vi alltid lett tilgjengelige for rask og god oppfølging.

Teamet vårt

Gjermund Svendsen-Rosendal

Daglig leder/Eiendomsmegler MNEF

909 92 290gjermund@em1fjellmegleren.no

Victoria Follesø

Eiendomsmegler MNEF

954 43 309victoria@em1fjellmegleren.no

Helge Berg Enitch

Eiendomsmegler MNEF

482 17 799helge@em1fjellmegleren.no

Hege M. Moen

Eiendomsmegler MNEF

911 76 099hege@em1fjellmegleren.no

Henrik Erland Morud

Prosjektmegler / Eiendomsmegler

907 25 950henrik@em1fjellmegleren.no

Irene Wachek

Salgskoordinator

909 59 555irene@em1fjellmegleren.no

Hilde Hagen

Salgs- og prosjektkoordinator

913 18 007hilde@em1fjellmegleren.no

Inga Køso Svarstad

Medhjelper/student

41762899inga@em1fjellmegleren.no

Prisliste

Se vår prisliste her

Se våre eiendommer

på finn.no

Bolighus og leiligheterBoligtomterFritidstomterHytter og fritidsleiligheterNæringseiendom

Kontaktinfo

Fjellmegleren

Hemsedal

location_on

Høvlerivegen 4,
3560 HEMSEDAL