Oisann, du bruker Internet Explorer som er en utdatert nettleser!
For en bedre brukeropplevelse bruk heller en moderne og sikker nettleser som Chrome, Safari, Firefox eller Edge.

FJELLMEGLEREN

Hemsedal

Kontoret i Hemsedal sentrum har lang erfaring innen alle typer eiendomssalg i fjellkommunen. Porteføljen består av både brukte fritidseiendommer og -boliger, men også flere prosjekterte nybygg og tomtefelt. Vi tar også på oss salg av landbrukseiendom, oppgjørsoppdrag og verdivurdering.

Teamet vårt

Helge Berg Enitch

Eiendomsmegler MNEF

482 17 799helge@em1fjellmegleren.no

Hege M. Moen

Eiendomsmegler MNEF

911 76 099hege@em1fjellmegleren.no

Victoria Follesø

Eiendomsmegler MNEF

954 43 309victoria@em1fjellmegleren.no

Henrik Erland Morud

Prosjektmegler / Eiendomsmegler

907 25 950henrik@em1fjellmegleren.no

Pia Rørby Ruud

Kvalitetssjef/ Jurist/ Eiendomsmeglerfullmektig MNEF

957 23 070pia@em1fjellmegleren.no

Gjermund Svendsen-Rosendal

Daglig leder/Eiendomsmegler MNEF

909 92 290gjermund@em1fjellmegleren.no

Hilde Hagen

Salgs- og prosjektkoordinator

913 18 007hilde@em1fjellmegleren.no

Irene Wachek

Salgskoordinator

909 59 555irene@em1fjellmegleren.no

Prisliste

Se vår prisliste her

Se våre eiendommer

på finn.no

Bolighus og leiligheterBoligtomterFritidstomterHytter og fritidsleiligheterNæringseiendom

Kontaktinfo

Fjellmegleren

Hemsedal

location_on

Høvlerivegen 4,
3560 HEMSEDAL