Oisann, du bruker Internet Explorer som er en utdatert nettleser!
For en bedre brukeropplevelse bruk heller en moderne og sikker nettleser som Chrome, Safari, Firefox eller Edge.

FJELLMEGLEREN

Gol

Vi bor og virker midt i markedet, vet hva som rører seg og hvem som drømmer om din eiendom. Med meglere fysisk til stede i ditt distrikt er vi alltid lett tilgjengelige for rask og god oppfølging.

Teamet vårt

Håkon Wøllo

Eiendomsmegler MNEF/ Fagansvarlig

413 34 370hw@em1fjellmegleren.no

Susanne Smedsgård Østro

Eiendomsmegler MNEF

456 11 320susanne@em1fjellmegleren.no

Bjørn Arne Kjerstad

Eiendomsmegler MNEF

901 57 966bjorn@em1fjellmegleren.no

Silje Myrvollen

Eiendomsmegler MNEF/ Faglig leder

951 82 940silje@em1fjellmegleren.no

Eirin Støen Hovda

Eiendomsmegler MNEF

997 21 112eirin@em1fjellmegleren.no

Marte Brenna Gabrielsen

Eiendomsmeglerfullmektig MNEF

940 39 900mg@em1fjellmegleren.no

Joachim Fosse Martinsen

Eiendomsmeglerfullmektig MNEF

955 59 029joachim@em1fjellmegleren.no

Ingvild Løvseth

Salgskoordinator

920 94 828ingvild@em1fjellmegleren.no

Arild Raaen

Salgskoordinator

95973906arild@em1fjellmegleren.no

Prisliste

Se vår prisliste her

Se våre eiendommer

på finn.no

Bolighus og leiligheterBoligtomterFritidstomterHytter og fritidsleiligheterNæringseiendom

Kontaktinfo

Fjellmegleren

Gol

location_on

Sentrumsvegen 79
3550 GOL