Oisann, du bruker Internet Explorer som er en utdatert nettleser!
For en bedre brukeropplevelse bruk heller en moderne og sikker nettleser som Chrome, Safari, Firefox eller Edge.

FJELLMEGLEREN

Geilo

Vi bor og virker midt i markedet, vet hva som rører seg og hvem som drømmer om din eiendom. Med meglere fysisk til stede i ditt distrikt er vi alltid lett tilgjengelige for rask og god oppfølging.

Teamet vårt

Christian Haatuft

Eiendomsmegler MNEF/Fagansvarlig Geilo

997 21 192christian@em1fjellmegleren.no

Knut Almås Anfinset

Eiendomsmegler MNEF

468 19 645knut@em1fjellmegleren.no

Ingrid Skare-Soldal

Eiendomsmegler MNEF

948 14 071ingrid@em1fjellmegleren.no

Gro Rasmushaugen

Eiendomsmegler MNEF

975 33 115gro@em1fjellmegleren.no

Henrik Erland Morud

Prosjektmegler / Eiendomsmegler

907 25 950henrik@em1fjellmegleren.no

Liv-Tone Lyngstad Nilsen

Eiendomsmegler MNEF

45202721liv@em1fjellmegleren.no

Anette Veslehaug

Salgskoordinator

410 45 350anette@em1fjellmegleren.no

Randi Kristin Haugeplass

Salgskoordinator

916 89 553randikristin@em1fjellmegleren.no

Kristine Haugerud

Salgskoordinator

994 58 559kristine@em1fjellmegleren.no

Prisliste

Se vår prisliste her

Se våre eiendommer

på finn.no

Bolighus og leiligheterBoligtomterFritidstomterHytter og fritidsleiligheterNæringseiendom

Kontaktinfo

Fjellmegleren

Geilo

location_on

Geilovegen 34
3580 GEILO