Oisann, du bruker Internet Explorer som er en utdatert nettleser!
For en bedre brukeropplevelse bruk heller en moderne og sikker nettleser som Chrome, Safari, Firefox eller Edge.

FJELLMEGLEREN

Geilo

Vi bor og virker midt i markedet, vet hva som rører seg og hvem som drømmer om din eiendom. Med meglere fysisk til stede i ditt distrikt er vi alltid lett tilgjengelige for rask og god oppfølging.

Teamet vårt

Christian Haatuft

Eiendomsmegler MNEF

997 21 192christian@em1fjellmegleren.no

Knut Almås Anfinset

Eiendomsmeglerfullmektig

468 19 645knut@em1fjellmegleren.no

Ingrid Skare-Soldal

Eiendomsmegler MNEF

948 14 071ingrid@em1fjellmegleren.no

Randi Kristin Haugeplass

Salgskoordinator

916 89 553randikristin@em1fjellmegleren.no

Henrik Erland Morud

Prosjektmegler / Eiendomsmegler

907 25 950henrik@em1fjellmegleren.no

Gro Rasmushaugen

Eiendomsmegler MNEF (i permisjon)

975 33 115gro@em1fjellmegleren.no

Kristine Haugerud

Salgskoordinator

994 58 559kristine@em1fjellmegleren.no

Anette Veslehaug

Salgskoordinator

410 45 350anette@em1fjellmegleren.no

Prisliste

Se vår prisliste her

Se våre eiendommer

på finn.no

Bolighus og leiligheterBoligtomterFritidstomterHytter og fritidsleiligheterNæringseiendom

Kontaktinfo

Fjellmegleren

Geilo

location_on

Geilovegen 34
3580 GEILO